TECHNOLOG A OBSLUHA CNC

45.000,-

Bonusový systém za dokončenou zakázku.

5 týdnů dovolené. 

Volné víkendy.

Místo výkonu práce je Plzeň.

Volejte 603 28 88 78 nebo pošlete rovnou životopis napiste@personalistovi.cz

Co děláme?

Jsme jednou z předních firem zabývajících se implementací laserových technologií a průmyslové automatizace do oblasti zpracování kovových materiálů v různých průmyslových odvětvích.

Proč pracovat právě pro nás?

Máme stále dost práce a to bez výkyvů, jaké jsou v automotive, nebo jinde. 
Stále vyvíjíme něco nového - neděláme sériovou výrobu!
Nejsme anonymní velký kolektiv.

Co u nás budete dělat?

Náplní Vaší práce bude obsluha CNC strojů, která bude spočívat ve stanovení správného technologického postupu a strategie obrábění pro opracování dílu a stanovení požadavku na polotovar a nástrojové vybavení. V případě jednodušších komponent vytvoříte program pomocí dílenského programování v uživatelském rozhraní jednotlivých řídících systému stroje, jako je Sinemerik – Shopturn, Fanuc Manual Guide. V případě složitějších dílů budete spolupracovat s programátorem. Vaší prací bude i výběr a seřízení vhodných nástrojů, obsluha stroje s ohledem na maximální efektivitu a kvalitu provedené práce, výstupní i mezioperační kontrola provedených prací, vedení požadované výrobní a průvodní dokumentace. Budete se také starat o údržbu svěřeného stroje a nástroje v rámci denní péče. Setkáte se i s uváděním výrobních robotických celků a zařízení do provozu.

Co potřebujete umět?

Zkušeností a znalostí obsluhy kovovobráběcích CNC strojů (systémy Sinumerik, Fanuc). 

Základy technologie obrábění soustružením a frézováním, základy dílenského programování a ovládání kovoobráběcích strojů.

Co za to budete mít?

Mzda 45 000,-
5 týdnů dovolené.
Volné víkendy.
Místo výkonu práce je Plzeň.

Co byste měl teď udělat?

Vyplnit formulář a přiložit životopis.