MANAŽER ELEKTRO PROJEKTŮ
MZDA 90 000,- 

Mzda 90 000,-
Cílové odměny za dokončené zakázky.
Služební auto i k soukromým účelům.
5 týdnů dovolené.
Příspěvek na stravování.
Mobilní telefon.
Volné víkendy. 
Místo výkonu práce je Plzeň.

Volejte 603 28 88 78 nebo pošlete rovnou životopis napiste@personalistovi.cz

Proč pracovat právě pro nás?

Máme dobré jméno jak u dodavatelů materiálu, tak i u spolupracujících firem. Nebudete muset řešit, že není materiál, nebo spolupracující firma, protože jim nebyla uhrazena faktura. Máme dobré zázemí a odborníky, kteří Vám poradí, když se dostanete do úzkých.

Co děláme?

Díky vysokému technickému potenciálu, zkušenosti a odbornosti našich zaměstnanců poskytujeme zákazníkům komplexní dodávky a montáže ve všech oblastech slaboproudu i silnoproudu, včetně zpracování projektové dokumentace a zajištění nepřetržitého záručního i pozáručního servisu. Také se zabýváme výrobou rozvaděčů pro potřeby našich zakázek, ale i pro externí zákazníky. 

Co u nás budete dělat?

Dostanete přidělenou celou zakázku, kde je rozpočet, projektová dokumentace. Vaším úkolem bude převzít si stavbu, zajet na staveniště, zařídit buňku, sklad a ve spolupráci se stavební firmou a oddělením přípravy a výroby si začít chystat montážní partu, materiál a vše co budete potřebovat k realizaci stavby. Budete muset umět zařídit, aby bylo z naší strany vše hotové v rámci harmonogramu stavby. Součástí práce bude komunikace s klientem a účast na kontrolních dnech. Každý měsíc připravíte podklady pro fakturaci. Budete řešit změny a kalkulovat je. Změny budete projednávat s investorem a řešit dodatky ke smlouvě. K Vám se budou zbíhat všechny nitky ohledně stavby.  Výsledkem Vaší práce bude předání stavby včetně veškeré dokumentace. Na stavbě budete mít k dispozici šéfmontéra a skladníka. Na samotné montáže využíváme subdodavatele.

Co potřebujete umět?

Elektro vzdělání včetně vyhlášky 50/78 Sb. § 6 a víc.
Zkušenosti v elektromontážich silnoproudu, slaboproudu a MaR.
Zkušenosti s řízením realizace elektromontážních zakázek.
Umět číst plány a orientovat se v elektroinstalaci.
ŘP sk. B

Co za to budete mít?

Mzda 90 000,-

Cílové odměny za dokončené zakázky.
Služební auto i soukromým účelům.
5 týdnů dovolené.
Příspěvek na stravování
Mobilní telefon.
Volné víkendy.
Místo výkonu práce je Plzeň.

Co byste měl teď udělat?

Vyplnit formulář a přiložit životopis.