ROZPOČTÁŘ STAVEB

Mzda 70.000,-

Už máte dost práce pro korporát? Chcete se zase cítit, jako platný člen týmu? Umíte s MS Excel, nebo Krosem? Máte zkušenosti s vytvářením stavebních rozpočtů? Teď máte šanci dostat se do firmy, kde si jeden druhého vážíme a nešplháme po zádech kolegy do přízně šéfa. U nás budete mít opět radost z práce!

Volejte 603 28 88 78 nebo pošlete rovnou životopis napiste@personalistovi.cz

Provádíme výstavbu nových, modernizaci i rekonstrukci stávajících objektů. Zaměřujeme se zejména na prodejní a kancelářské prostory, kde realizujeme jak stavební práce zahrnující všechny odborné profese, tak i dodávku a montáž interiérového zařízení. Náš kvalifikovaný tým s dlouholetými zkušenostmi zrealizoval řadu úspěšných projektů pro české i zahraniční klienty.

O čem je práce stavebního rozpočtáře?

Na tuto pozici preferujeme člověka, který má zkušenosti se stavebními rozpočty. Drtivá většina Vaší práce se bude odehrávat v naší kanceláři na Praze 5. Ráno si sedne k počítači, kde bude mít zadanou práci z předchozího dne. Budete pracovat na rozpočtech a dělat pro šéfa výstupy.  Většinou se počítá celá zakázka. Přijde výkres a Vy budete muset kalkulovat celou stavbu včetně všech řemesel. Nejčastěji děláme výrobní haly a retailové obchody, ale dostáváme se i k bytovkám, opravám rodinných domu, nebo jen opravám střech. Občas je ku prospěchu věci, abyste se jel na stavbu podívat osobně, ale většinou to není nutné. Stavíme po celé republice, ale především okolí Prahy.

Co k tomu potřebujete umět?

Dobrá znalost a práce s MS Excel.

Výhodou je znalos programu Kros, nebo URS.
Musíte umět číst ve výkresech.
`Praxe na pozici rozpočtáře staveb je nutná.
Angličtina je výhodou.

Co za to budete mít?

Mzda 70.000,-

Práce na plný pracovní úvazek, kde preferujeme ŽL.

Služební telefon.
Interní výuka AJ.
Služební notebook
Výplata vždy včas na účtu.
20 dnů placené dovolené.
pracovní doba 10.00-17.00, ale preferujeme především hotovou práci, než odpracované hodiny.
Místo práce je Praha 5.

Co byste měl teď udělat?

Vyplnit formulář a přiložit k tomu životopis. Nebo klidně zavolat 603 28 88 78