VÝVOJÁŘ APLIKACÍ PHP | Nette 

PLAT 95.000.-

Nebaví Vás práce v korporaci?

Potřebujete k práci volnost?
Nechcete chodit do práce v límečku?

Volej 603 28 88 78 nebo pošli rovnou životopis napiste@personalistovi.cz

Nejsme korporát, jsme malá stabilní firma s dlouholetou tradicí. Věnujeme se především vývoji a následnému provozu robustních informačních systémů, vývoji mapových aplikací a jiných softwarových řešení na míru a to především v oblastech inženýrských sítí, hydrologie, územního plánování a zemědělství. Nemusíte být v kanceláři na přesnou hodinu ráno a prezentovat, co jste udělali minulý den. U nás budete mít prostor psát, jak Vám to vyhovuje. Nehoníme výkazy práce, ale práce musí být hotová.

O čem je práce vývojáře?

Vaší prací bude psát kód. Velmi jednoduše řečeno. Dostanete zadání a měli byste být schopní ho napsat. Budete mít prostor dělat úplně vše od kompletního vývoje aplikace, až po zprovoznění u klienta. 90% našich zakázek jsou pro státní správů.  Budete se podílet na vývoji informačních systémů GIS - geografické informační systémy. Pro ČHMU - spravujeme všechna data a vyvíjíme aplikace. Naší doménou jsou aplikace pro hydrogeologii, meteorologii, zemědělství a oblasti s tímto související. V těchto oblastech budete pracovat a vyvíjet aplikace.

Co k tomu potřebujete umět?

Hledáme vývojáře s pokročilou znalostí PHP (Nette), výhodou pak může být znalost PostgreSQL. Serverová část našich aplikací běží v PHP 7.4, Nette 3 a Doctrine 2, využíváme taky knihovnu GDAL. Na frontendu využíváme React a TypeScript + TailwindCSS a TailwindUI. Plně využíváme Gitlab včetně automatického testování pomocí Nette Testeru a PHPStanu.

Co za to budete mít?

Mzda 95.000,-

  • Práce na hlavní pracovní poměr.
  • Služební auto.
  • 4 týdny dovolené.
  • Místo práce Praha 6.

Co byste měl teď udělat?

Vyplnit formulář a příložit životopis.