HLAVNÍ STAVBYVEDOUCÍ

100 000,- včetně bonusů

U nás budete každý den doma a nemusíte lítat po celé ČR. Dostanete kompetencí, kolik unesete! Můžete se plně realizovat a je na Vás, jak to v rámci zákonných pravidel uděláte. Vaším úkolem je stavět. Před šéfem se nemusíte klanět - jednáme férově a umíme si říct i nepříjemné věci. Výplaty jsou vždy včas na účtu a všechno je na pásce.

Volejte 603 28 88 78 nebo pošlete rovnou životopis napiste@personalistovi.cz

Stavíme kompletní administrativní budovy, školy, školky, nemocnice. Neděláme individuální bytovou výstavbu, ale stavíme developerské projekty. Děláme větší celky. Rekonstrukce bytových domů - paneláky, činžáky. Vše jako generální dodavatel. Neděláme subdodávky pro velké stavebmní společnosti.

Co je naše práce?

Jsme klasická stavební firma. Provádíme výstavbu rodinnných domů, průmyslových hal, objektů občanské vybavenosti, jejich kompletní rekonstrukce, zemní práce a demolice objektů, zateplování fasád, výstavbu kanalizačních a vodovodních řadů.

Co u nás dělá hlavní stavbyvedoucí?

Na tuto pozici potřebujeme člověka, který má zkušenosti se stavební výrobou a má autorizaci. Hlavní stavbyvedoucí zodpovídá za výsledek zakázky podle dokumentace a to jak v čase, tak i ekonomicky. Budete mít několik přímých podřízených. Budete organizovat, plánovat, koordinovat a řídit pozemní stavby. Povedete projektově zaměřený tým a budete zodpovídat za svěřené zakázky. Součástí práce bude spolupráce s externími subjekty (technický dozor investora, autorský dozor projektanta, koordinátor bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, správci sítí, místní úřady, obyvatelé, kontrolní orgány apod.). Dále budete koordinovat navazující oblasti činnosti firem, zajišťovat stanovené technické a ekonomické parametry, řídit a usměrňovat technologické a pracovní postupy výstavby. koordinovat kapacity výstavby objektů a technologických částí a také dělat controlling a vedení příslušné dokumentace.

Co k tomu potřebujete umět?

Minimálně SŠ, nebo VŠ v našem oboru.

Stavební autorizaci ČKAIT v oboru pozemní stavby.

Praktické zkušenosti se stavební výrobou.

Musíte umět číst ve výkresech.

Je potřeba umět pracovat s PC. 

Řidičák B.

Znalost práce na PC, MS Office (Word, Excel)

Český jazyk na vysoké úrovni.

Co za to budete mít?

Mzda 100 000,- včetně bonusů.

  • Práce na hlavní pracovní poměr nebo ŽL
  • Služební auto.
  • Služební telefon.
  • Velká svoboda a důvěra.
  • Výplata vždy včas na účtu.
  • Místo práce je Praha, Středočeský Kraj, Liberecko, Mělnicko, Mladá Boleslav.

Co byste měl teď udělat?

Vyplnit formulář a přiložit k tomu životopis. Nebo klidně zavolat 603 28 88 78