ROZPOČTÁŘ ELEKTRO 
MZDA 45 000,- 

Potřebujeme elektro vzdělání.

Zkušenosti s elektro rozpočty v oblasti silnoproudu, slaboproudu a MaR.

Pracovat můžete odkudkoliv z ČR.

Volejte 603 28 88 78 nebo pošlete rovnou životopis napiste@personalistovi.cz

Proč pracovat právě pro nás?

Máme dobré jméno jak u dodavatelů materiálu, tak i u spolupracujících firem. Nebudete muset řešit, že není materiál, nebo spolupracující firma, protože jim nebyla uhrazena faktura. Máme dobré zázemí a odborníky, kteří Vám poradí, když se dostanete do úzkých.

Co děláme?

Díky vysokému technickému potenciálu, zkušenosti a odbornosti našich zaměstnanců poskytujeme zákazníkům komplexní dodávky a montáže ve všech oblastech slaboproudu i silnoproudu, včetně zpracování projektové dokumentace a zajištění nepřetržitého záručního i pozáručního servisu. Také se zabýváme výrobou rozvaděčů pro potřeby našich zakázek, ale i pro externí zákazníky. 

Co u nás budete dělat?

Vaší prací bude vytvoření podkladů a nabídek na základě interně i externě zpracované projektové dokumentace, projednávání výše kalkulovaných nákladů, kalkulace víceprací, odpočty a přípočty kalkulovaných položek, provádění kontrol realizovaných montážních a investičních nákupů ve vazbě na zpracované kalkulace, spolupráce při vyhodnocování realizovaných zakázek.

Především budete 8 hodin u PC a telefonu získávat podklady na projekty a to jak cenově, tak projekčně. Budete používat výkaz výměr a spolupracovat s našimi dodavateli. Sice máme seznam dodavatelů, od kterých bereme, ale pokud máte své spolehlivé dodavatele, tak je možné s nimi spolupracovat. Součástí Vaší práce bude i vytváření podkladů pro obchodníky, ale s klienty se setkávat nemusíte.

Požíváme vlastní Excel tabulku - kterou se snadno naučíte ovládat. Jsou tam nastavené vzorce včetně ceníku výkonů. Ceny materiálů získáte od dodavatelů a Vy dopočítává cenu práce. Měl byste se naučit normy, abyste věděl, jak dlouho trvají jednotlivé pracovní úkony. 

Co potřebujete umět?

Elektro vzdělání je nutné.
Zkušenosti s kalkulacemi v oblasti elektromontážich silnoproudu, slaboproudu a MaR jsou velmi vítány.
Umět číst plány, výkresy a orientovat se v elektroinstalaci.
Umět pracovat s Excelem.
Orientovat se ve výkaz výměr.
ŘP sk. B

Co za to budete mít?

Mzda 45 000,-
5 týdnů dovolené.
Příspěvek na stravování
Mobilní telefon.
Volné víkendy.
Místo výkonu práce je Praha, Plzeň, Havlíčkův Brod a po zaškolení kdekoliv v ČR.

Co byste měl teď udělat?

Vyplnit formulář a přiložit životopis.