OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

 50.000,-

Říkají Vám klienti, že to co jim nabízíte, jim dodá konkurence levněji?

Je Váš produkt stejný nebo horší, než mají ostatní dodavatelé?

Chcete prodávat to, co konkurence nemá?

Volejte 603 28 88 78 nebo pošlete rovnou životopis na mail napiste@personalistovi.cz

Co a komu prodáváme?  

Pohybujeme se převážně v oblasti zdravotnictví a nejvíc v prostředí fyzioterapie. Prodáváme produkty prestižního Japonského výrobce, který je špičkou v naší oblasti. Lékaři a odborná veřejnost naše přístroje zná a tím je snažší je prodat.

Co bude vaše práce?

Vyhledat a kontaktovat fyzioterapeutická pracoviště, která osobně navštívíte. Jedná se o běžnou obchodnickou práci s kořením akvizice. Cenově jsme konkurenceschopní a prodáváme přístroje, které žádný konkurent nenabízí. Vysvětlíte klientům, v čem jsou parametry našich přístrojů oproti konkurenci jiné, vypracujete nabídku a dotáhnete celý případ až k objednávce. Vašimi zákazníky budou jak jednotliví fyzioterapeuti, tak i velká terapeutická centra. Naše přístroje se pohybují v cenách do 100 tisíc a umíme klientům pomoct i s jejich financováním. Váš region bude hlavně Praha a Středočeský kraj, ale můžete se pustit i do celé ČR.

Co k tomu potřebujete umět?

Nepožadujeme speciální vzdělání, ale když budete mít zdravotnický kurz, nebo zkušenosti v oblasti fyzioterapie, tak nám to rozhodně vadit nebude. Další výhodou jsou obchodní zkušenosti.


Co za to budete mít?

  • 50.000,- a víc by měla být Vaše běžná mzda. Dáme Vám základ, ale především je mzda postavena na provizi z prodeje
  • Práce je možná na ŽL, nebo HPP

Co byste teď měl udělat?

Vyplnit formulář a přihodit k tomu životopis nebo klidně zavolat 603 28 88 78