2 TECHNICI MOBILNÍ MYČKY

PLAT  až 70.000,- (každý)

Jste schopný a šéf to nevidí? 

Chodí Vám výplata pozdě a po částech?

Nemáte všechno na pásce?

Máte pocit, že jste jen číslo a nikdo si Vás neváží? 

Volejte 603 28 88 78 nebo pošlete rovnou životopis napiste@personalistovi.cz

Jsme mobilní myčka vysokozdvižných vozíků s jedinečnou technologií a potřebujeme tým dvou lidí, kteří jsou sehraní a umí vzít zas práci.

O čem je u nás práce techniků mobilní myčky?

Jde o mobilní mytí vysokozdvižných vozíků. Spíše než klasické mytí by se dalo říct, že jde o servisní zásah. Jedná se především o umytí a namazání zásadních částí vozíku. Samozřejmě, že vozík celkově umyjeme a to jak zvenčí, tak i uvnitř. Protože ten vozík nemůžeme prohnat žádnými kartáči, jako osobní auto, tak to musíme udělat všechno ručně tlakovou vodou a hadrem. Denně umyjeme různé množství vozíků, záleží na tom, jak jsou špinavé a jak vysokou úroveň čištění chce zákazník. 

Naše práce je o tom, že si v pondělí ráno v Praze vyzvedneme mobilní mycí soupravu, která je postavená na návěsu a do pátku jezdíme po ČR a myjeme vozíky. 

Součástí návěsu je i obytný prostor, který je plnohodnotný obytňák, včetně ložnic, záchodu, sprchy kuchyně, klimatizace a topení, sušičky na oblečení a boty, takže jsme vždy v suchu a máme sebou dostatek suchého oblečení a ochranných pomůcek. Prostě nespíme v boudě tahače návěsu, ale vozíme si bejvák sebou.

Co byste měli splňovat?

Ideálně je tým dvou sehraných lidí, kteří spolu dokáží pracovat a vyjít i mimo práci.

Protože se jedná o technicky jedinečné zařízení, tak Vás vše naučíme. 

Přesto potřebujeme jistou technickou a manuální zručnost. Po čase se od Vás bude očekávat, že budete schopní opravit technické potíže v souvislosti s během myčky.  Jedná se o práci rukama a někdy i více než 8 hodin denně, tak byste měli být v dobré fyzické kondici. Měli byste znát i základy práce s PC a umět jezdit s návěsem a zacouvat ke klientovi na dvůr. Tedy potřebujeme řidičák C+E.

Co za to budete mít?

Mzda až 70.000,- (každý z vás)

  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Velká svoboda a důvěra
  • Výplata vždy včas na účtu
  • Stravenky, nebo cesťák
  • Volné víkendy
  • Dovolená 20 dnů

Co byste měl teď udělat?

Vyplnit formulář a přihodit k tomu životopis. Nebo klidně zavolat 603 28 88 78