OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

80 000,-

Pružná pracovní doba s možností pracovat i z domova.
Služební telefon. 
Služební netebook. 
Služební automobil. 
Volné víkendy. 
Vše Vás naučíme.

Volejte 603 28 88 78 nebo pošlete rovnou životopis napiste@personalistovi.cz

Jsme regionální poskytovatel telekomunikačních služeb, jako je internet, volání a televize. Služby jsou určeny domácnostem i firemním zákazníkům. Domácnostem slouží kombinované optické a bezdrátové připojení. Firmám nabízíme individuální řešení, které zahrnuje odpovídající konektivitu, správu sítě a servis počítačů.

Co budete u nás dělat?

Vaší prací bude prodej našich služeb. Budete prodávat internetovou konektivitu a to jak koncovým uživatelům, tak i firmám v oblasti, kde poskytujeme připojení. Tím to ovšem nekončí. Umíme našim zákazníkům poskytnout i další servis, který je spojený s využívaním IT a to jak v domácnostech tak i ve firmách. Děláme marketingové akce, ze kterých plynou poptávky po našich službách. Vaší prací bude na tyto poptávky reagovat a prodat naše další služby. Dostanete velmi velký prostor na realizaci a tvoření. Časem to bude do značné míry na Vás, jaké budeme dělat marketingové akce a co budeme ještě našim klientům nabízet. Vaše práce se bude na začátku odehrávat z naší kanceláře, ale po zapracování budete moci pracovat i z domova. Koneckonců tato práce není stráveném čase v kanceláři, ale u našich zákazníků a to jak osobně, tak telefonicky.

Co k tomu potřebujete umět?

Základní znalosti v oblasti PC (Windows), IT a internetových sítí.

Technické myšlení.

Ochotu navštěvovat naše klienty.

Zkušenosti s prodejem jsou vítány.

Český jazyk na úrovni rodilého mluvčího.

Co za to budete mít?

Mzda 30 - 80 000,-

  • Služební auto.

  • Služební telefon s neomezenými daty a voláním.

  • Služební netebook.

  • Výplata vždy včas na účtu.

  • 20 dnů dovolené.

  • Volné víkendy.

Jaká je u nás pracovní doba?

Na této pozici očekáváme spíše výsledky, než odpracované hodiny. Kancelář je v Dobřichovicích. Odtud budete na začátku telefonovat a vyjíždět za klienty.

Vyplňte formulář a přiložte profesní životopis!

 Nebo klidně zavolat 603 28 88 78