PRACOVNÍK OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ
MZDA 60 000,- 

Mzda 60 000,-
Cílové odměny a bonusy.
Služební auto i soukromým účelům.
5 týdnů dovolené.
Příspěvek na stravování.
Mobilní telefon.
Volné víkendy.
Místo výkonu práce je Plzeň.

Volejte 603 28 88 78 nebo pošlete rovnou životopis napiste@personalistovi.cz

Co děláme?

Poskytujeme zákazníkům komplexní dodávky a montáže ve všech oblastech slaboproudu i silnoproudu, včetně zpracování projektové dokumentace a zajištění nepřetržitého záručního i pozáručního servisu. Také se zabýváme výrobou rozvaděčů pro potřeby našich zakázek, ale i pro externí zákazníky. 

Co u nás budete dělat?

Vaší prací bude prodávat všechny naše služby v oblasti elektro. Když se staví škoa, nemocnice, výrobní hala, nebo rezidenční bytový výstavba, je potřeba všechny tyto stavby elektrifikovat a to je naše práce, kterou budete prodávat. Neděláme rodinné domy, nebo přestavby bytů. Realizujeme velké projekty. Klienti jsou jak stavební firmy, tak i investoři.
Klienty budete získávat na základě vypsaných výběrových řízení. Dalším zdrojem našich klientů, jsou poptávky, které nám chodí. Vy budete připravovat hrubé nástřely nabídek a postupně vše dotáhnete do podoby smlouvy o spolupráci. Obchodovat budete s klienty po celé ČR. Denně zvládnete 1-3 schůzky, na kterých budete 3 dny v týdnu. 2 dny v týdnu budete dělat administrativu v kanceláři v Plzni. 

Co potřebujete umět?

Elektro vzdělání je výhodou.
ŘP sk. B

Co za to budete mít?

Mzda 60 000,-
Cílové odměny za dokončené zakázky.
Služební auto i soukromým účelům.
5 týdnů dovolené.
Příspěvek na stravování
Mobilní telefon.
Volné víkendy.
Kancelář v Plzni.

Co byste měl teď udělat?

Vyplnit formulář a přiložit životopis.