ELEKTRONIK
MZDA 45 000 - 60 000,- 

Volejte 603 28 88 78 nebo pošlete rovnou životopis napiste@personalistovi.cz

Proč pracovat právě pro nás?

Servisujete spotřební elektroniku a nebaví vás dělat dokola to samé? Vyznáte se ve schématech elektroniky a baví Vás hledat, proč něco nefunguje? Baví Vás vrtat se tištěných spojích, měnit odpory, tranzistory, kondenzátory i integrované obvody? Je elektronika Váš koníček a chtěl byste jí povýšit na profi úroveň? U nás se můžete realizovat. Nebudete jezdit k zákazníkům, veškeré opravy děláme v klidu kanceláře na Praze 4. Naše práce je velmi pestrá. Nebudete jako stroj dokola a rutinně měnit celé desky. U nás je každá závada jiná a Vy budete mít prostor se realizovat. Není u nás pracovní nuda. Pevná pracovní doba a žádně přesčasy.

Co děláme?

Jsme stabilní společnost s historií 30 let v oboru měření a měřicí techniky. Jsme držitelem certifikátů ISO 9001 a ISO 17025. Zastupujeme několik výrobců měřicí techniky. Provádíme kalibrace přístrojů v naší akreditované kalibrační laboratoři a také záruční a pozáruční servis měřicích přístrojů.

Co u nás budete dělat?

Vaší prací bude identifikace a oprava závad měřících přístrojů. To obnáší jak výměnu celých desek, tak i práci s pájkou, letování a výměnu jednotlivých součástek. Nebudete muset nikam jezdit, přístroje nejsou velké a tak je zákazníci vozí k nám a Vy je budete opravovat v naší laboratoři. Na začátku směny dostanete přístroj, kde je popis závady. Vaší prací bude najít příčinu závady a přístroj poté opravit. Bude opravovat jen přístroje, které prodáváme. Ke všem přístrojům máme k dispozici technickou a schématickou dokumentaci. Opravy jsou prováděny v laboratoři jak na úrovni součástek, tak i celých modulů s využitím vhodného zařízení a nástrojů, kterými je laboratoř vybavena. Poté provedete ověření opravy kontrolou na kalibrátoru na jiném zařízení a předáte přistroj k odeslání klientovi.

Co potřebujete umět?

Elektro vzdělání je velkou výhodou.
Zkušenosti s opravami slaboproudých zařízení je výhoda.

Co za to budete mít?

Mzda 45 000 - 60 000,-

Možnost zapůjčení firemního automobilu.

Pravidelná školení na rozvoj technických znalostí a schopností.
20 dnů dovolené + sick days.
Volno na státní svátky.​
Pracovní doba od 8:00 - 16:30 (PO - PÁ).​
Žádné vynucené přesčasy.
Kolegialitu a týmovost.
Občasné neformální akce.
Místo práce je Praha 4.

Co byste měl teď udělat?

Vyplnit formulář a přiložit životopis.