STAVEBNÍ ROZPOČTÁŘ

60 000,- plus bonusy

U nás budete každý den doma a nemusíte lítat po celé ČR. Dostanete kompetencí, kolik unesete! Můžete se plně realizovat a je na Vás, jak to v rámci zákonných pravidel uděláte. Vaším úkolem je stavět. Před šéfem se nemusíte klanět - jednáme férově a umíme si říct i nepříjemné věci. Výplaty jsou vždy včas na účtu a všechno je na pásce.

Volejte 603 28 88 78 nebo pošlete rovnou životopis napiste@personalistovi.cz

Stavíme kompletní administrativní budovy, školy, školky, nemocnice. Neděláme individuální bytovou výstavbu, ale stavíme developerské projekty. Děláme větší celky. Rekonstrukce bytových domů - paneláky, činžáky. Vše jako generální dodavatel. Neděláme subdodávky pro velké stavebmní společnosti.

Co je naše práce?

Jsme klasická stavební firma. Provádíme výstavbu rodinnných domů, průmyslových hal, objektů občanské vybavenosti, jejich kompletní rekonstrukce, zemní práce a demolice objektů, zateplování fasád, výstavbu kanalizačních a vodovodních řadů.

Co u nás dělá stavební rozpočtář?

Na tuto pozici potřebujeme člověka, který má zkušenosti se stavební výrobou a rozpočtováním pozemních staveb. Vaší prací bude navrhovat nejlepší technická řešení u mnoha zajímavých projektů a projednávat je se zadavatelem, nebo investorem. Především budete připravovat stavební rozpočty a cenové kalkulace jednotlivých staveb, sestavovat cenové odhady, výpočty cen a limitek stavebních prací a materiálů. Nevyhnete se ani obchodním jednáním a to jak s dodavateli, tak s odběrateli. Součástí Vaší práce bude vytvářet harmonogramy plánovaných staveb, organizovat výběrová řízení na dodavatele. Budete se i zabývat koordinací činnosti v rámci stavebních řízení a připravovat podklady pro projektové realizační týmy. 90% Vašeho času budete trávit v kanceláři v Neratovicích.

Co k tomu potřebujete umět?

Minimálně SŠ, nebo VŠ v našem oboru.

Praktické zkušenosti se stavební výrobou.

Musíte umět číst ve výkresech.

Řidičák B.

Znalost práce na PC, MS Office (Word, Excel)

Český jazyk na vysoké úrovni.

Co za to budete mít?

Mzda 60 000,- plus bonusy.

  • Práce na HPP, nebo ŽL.
  • Služební telefon.
  • Velká svoboda a důvěra.
  • Výplata vždy včas na účtu.
  • Místo práce jsou Neratovice.

Co byste měl teď udělat?

Vyplnit formulář a přiložit k tomu životopis. Nebo klidně zavolat 603 28 88 78