OBSAZENO 

ELEKTRIKÁŘ / ELEKTROMONTÉR 
MZDA 45 000,- 

Elektro vzdělání včetně vyhlášky 50/78 Sb. je nutné.

Volejte 603 28 88 78 nebo pošlete rovnou životopis napiste@personalistovi.cz

Proč pracovat právě pro nás?

Naší šéfové dělali, to co my a proto nám rozumí a váží si nás. Dostanete se prakticky do. celého světa. Získáte obrovské zkušenosti a stanete se odborníkem ve své oblasti. U nás není fluktuace, protože si vážíme našich lidí.

Co děláme?

Za krátkou dobu své existence se naše společnost stala předním hráčem na evropských, arabských a východních trzích a to především díky vlastnímu vývoji a pečlivě hlídané kvalitě výroby. Nejsme překupníci. Sami vyrábíme a montujeme naše linky u zákazníků.V současné době dodává do severní a jižní Ameriky, Afriky, Evropy a Asie. 

Co u nás budete dělat?

Vyrobené linky přepravíme kontejnerem, nebo kamionem k zákazníkovi. Poté tam jede tým montérů a elektromontérů, aby celou linku uvedli do provozu.  Vaším úkolem bude část, která se týká elektra. Celou linku je potřeba připojit a poté oživit tak, aby fungovala. Nebudete na to sám, na každou montáž jede tým lidí. V měsíci strávíte cca 14 dnů na montážích v zahraničí. Zbylá čas budete. u nás ve. výrobě, abyste si připravili linky, které budeme přepravovat k zákazníkovi na montáže. Budete také jezdit na běžný servis již funkčních zařízení. 20% práce je v rámci ČR a zbytek v zahraničí.

Co potřebujete umět?

Elektro vzdělání včetně vyhlášky 50/78Sb. je nutné.
Zkušenosti s montážemi technologických celků jsou vítány.
Umět číst plány, výkresy a orientovat se v elektroinstalaci.
Angličtina je výhodou - minimálně na základní úrovni.
ŘP sk. B je nutný.

Co za to budete mít?

Mzda 45 000,-
4 týdny dovolené.
3 sick days.
Mobilní telefon.
Volné víkendy.
Místo výkonu práce je Hradec Králové

Co byste měl teď udělat?

Vyplnit formulář a přiložit životopis.